Posty: 1846

Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Pią 14:02, 25 Maj 2007    Temat postu:

JEST JEST JEST! Trzeci raz pod rząd dobrze obstawiłem finał. 2005 - Liverpool(Polak, wiadomo), 2006 FCB(Ronaldinho wtedy piłkarz), 2007 ACM(pokonali ManUtd).

szok Shocked szok Shocked

Ostatnio zmieniony przez Miko dnia Sob 22:30, 02 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz
Johny
Junior

Posty: 92

PostWysłany: Sob 19:36, 02 Cze 2007    Temat postu:

Polska-Azerbejdżan 3-1 nie straciłem wiary w naszych po pierwszej polowie wiezylem w nich do konca

Jarmo
Lechita

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 214

PostWysłany: Sob 22:27, 02 Cze 2007    Temat postu:

Ale Miko widział mecz Armenia Polska xD Jasnowidz czy co, chłopie zgłoś się do Trojanowskiego do TVNu.

devil_agniesia

Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 576

Skąd: pomorskie

PostWysłany: Nie 20:27, 03 Cze 2007    Temat postu:

a ja wiedziałam że Polska wygra i nawet do mojego kuzyna napisałam zeby sie nie martwił bo jest jeszcze 2 połowa i miałam racje Happy hehe jak zawsze Lol

PostWysłany: Śro 19:41, 06 Cze 2007    Temat postu:

Teorytycznie zagraliśmy LEPIEJ. Ale co nam z tego. Akcji mieliśmy bardzo dużo i to jest właśnie najgorsze. Była szansa, ale ją zmarnowaliśmy. teraz trzeba będzie uważać żeby nie stracić punktu i żeby rywale je stracili. Polska jest w grupie z Portugalią, moją drugą ukochaną drużyną i nie wyobrażam sobie żeby z grupy wyszedł ktoś inny. Ale żal pozostaje, strasznie szkoda. Ale nic, trzeba to przeżyć... Sad

PostWysłany: Pią 16:12, 06 Lip 2007    Temat postu:

Fajne przerzycie jak polska przegrała z usa 6:1 nigdy tego nie zapomne i sie nie dziwie że przegrali oni to umieją robic najlepiej nie to co nasi siatkarze.

paolo

Posty: 1846

PostWysłany: Pią 21:07, 06 Lip 2007    Temat postu:

Dzisiaj zapraszam nocnych marków o 2 w nocy o awans Polski - Polska-Korea wytrzymali niech postarają się oglądać i niech zdadzą jutro relację, mi kumpel opowie Grin

DODANO
no i choć 1:1 to awansujemy z drugiego miejsca, bo Brazylia przegrała z USA 1:2 :jupi:

jagusia92
Senior

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 180

PostWysłany: Pon 18:11, 09 Lip 2007    Temat postu:

To ja zdam swoje spostrzeżenia na temat meczu. Początek pierwszej połowy należał do Koreańczyków. Potem się rozkręciliśmy. Napieraliśmy na bramkę i w 45. minucie Janczyk strzelił gola. To co Białkowski wyprawiał w bramce jest nie do opisania. Czasami zamierałam. Było naprawdę groźnie, a on to bronił. Bardzo dobrze grał nogami. Ten chłopak ma znakomity refleks. Nawet tą bramkę straconą w 71. minucie, mógłby wybronić, bo niewiele mu brakowało. Jeśli on broni tak teraz, to co będzie za kilka lat?
Niestety dużo piłek wybijaliśmy na oślep. Gra była czasami bardzo chaotyczna i nieprzemyślana.
Kartka dla Fojuta i osłabienie naszej obrony w następnym meczu.
Widać, że Król nabył sporo doświadczenia w Realu. Nie dopuszczał do groźnych sytuacji, krył Koreańczyków, wtrale walczył.
Dla Marciniaka lepiej według mnie wyszedł mecz z Brazylią, chociaż ten też można zaliczyć do udanych.

Najważniejsze, że awansowaliśmy dalej. Styl pozostawia dużo do życzenia. Szczególnie styl gry w meczu ze stanami. Chociaż jestem niepoprawną optymistką i choćby nie wiem co się działo, zawsze wierzę w naszą reprezentację, to trochę boję się następnych spotkań. Nie wiadomo czy piłkarze wytrzymają kondycyjnie. Ale od meczu z Koreą do meczu z Argentyną jest prawie tydzień przerwy, więc jest czas na odpoczynek. W tym czasie można choć trochę zregenerować siły.
POLSKA GOLA!!!

Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Śro 18:46, 11 Lip 2007    Temat postu:

Lekki maratonik Embarassed przed nami...

Siatkówka,

maju1309

Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 271

Skąd: Kozienice

PostWysłany: Śro 19:51, 11 Lip 2007    Temat postu:

1-0 udalo sie Grin 38-36 wygralismy pierwszego seta GrinGrinGrin bylo cholernie nerwowo... a moglo byc o wiele latwiej, bo mielismy juz nawet 6-punktowa przewage w pewnym momencie

Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Sob 22:34, 28 Lip 2007    Temat postu:

Dzisiaj oglądałem GP...Czech na żużlu,jutro napisze moje przemyślenia na temat wyścigu...

paa

paolo

Posty: 1846

PostWysłany: Pią 22:05, 02 Lis 2007    Temat postu:

Zapraszam do DWÓJKI na mecze Ligi Mistrzów: Sporting Lizbona - AS Roma(nasi grupowi rywale) i eliminacji EURO 2008 Polska - Belgia, po którym dowiemy się czy po raz pierwszy w historii Polacy wystąpią w finałach Mistrzostw Europy. Dużych emocji życzy paolo !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Manchester United Strona Główna -> Oglądałeś mecz ?? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)