Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: WLKP

PostWysłany: Śro 21:47, 14 Lut 2007    Temat postu: Puchar UEFA

Przez większość uważany jako piłkarski czyściec

Ostatnio zmieniony przez Miko dnia Pią 22:46, 29 Cze 2007, w całości zmieniany 2 razy
Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Śro 21:48, 14 Lut 2007    Temat postu:

W środowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu UEFA mistrz Ukrainy Szachtar Donieck zaledwie zremisował na własnym stadionie z AS Nancy. Gola dla gości zdobył w 81. minucie Marc-Antoine Fortune, a 3 minuty później wyrównał Dario Srna

Szachtar Donieck - AS Nancy 1:1 (0:0)
Bayer Leverkusen - Blackburn Rovers 3:2 (2:1)
CSKA Moskwa - Maccabi Hajfa 0:0
Fenerbahce Stambuł - AZ Alkmaar 3:3 (1:1)
Hapoel Tel Awiw - Glasgow Rangers 2:1 (1:0)
Werder Brema - Ajax Amsterdam 3:0 (0:0)
Livorno Calcio - Espanyol Barcelona 1:2 (0:1)
AEK Ateny - Paris St Germain 0:2 (0:1)
Benfica Lizbona - Dinamo Bukareszt 1:0 (0:0)

Jak dla mnie to najwieksza niespodzianka jest dla mnie wynik Glasgow Rangers, choc wsumie w lidze nieblyszcza ale jednak sama nazwa do czegos zobowiazuje:).
Druga niespodzianka dla mnie to wynik meczu Werder - Ajax , myslalem ze w tym mezu POWALCZA pilkarze Ajaxu, a tu widze ze oddali pole bezwalki.

No jestem Ciekaw jak jutro sie spisze AC Parma, moze wystapi ROSSI??

paolo

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 1846

Skąd: Świdnica

PostWysłany: Czw 14:31, 15 Lut 2007    Temat postu:

Extra by było jakby zagrali razem Matusiak-Rossi,ciekawe jakby się chłopcy sprawdzili ?
Moim zdaniem oprócz Rangersów bardzo słabe spotkanie zagrał także Ajax Amsterdam.Podobał mi się mecz Bayer Leverkusen - Blackburn Rovers bo chyba dwie czy ileś bramkarze nie mieli szans,bo ... piłka po prostu odbijała się od obrońców.W rzucie wolnym i po strzale z daleka.

Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Czw 18:04, 15 Lut 2007    Temat postu:

Broniąca trofeum Sevilla FC zagra ze Steauą Bukareszt w 1/16 finału piłkarskiego Pucharu UEFA. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 lutego (godz. 19.30) w stolicy Rumunii.

paolo

Posty: 1846

PostWysłany: Pon 15:02, 26 Lut 2007    Temat postu:

Tylko jeden Polak zagrał w rewanżowych spotkaniach 1/16 finału Pucharu UEFA. Był nim Mariusz Lewandowski z Szachtara Donieck, który przeciwko francuskiemu Nancy rozegrał znakomity mecz, przyczyniając się do zwycięstwa (1:0) i zarazem awansu Ukraińców do następnej rundy.
Reprezentant Polski w pierwszym spotkaniu (1:1) obu drużyn siedział na ławce. W rewanżu opiekun Szachtara, Mircea Lucescu, wpuścił go na boisko. I nie zawiódł się! "Lewy" walczył na całego, odbierając mnóstwo piłek. - Moi chłopcy zagrali znakomicie, a na pochwałę zasługuje nie tylko Fernandinho, który zdobył jedyną bramkę, ale także Lewandowski. Mariusz walczył tak, jakby od tego zależało jego życie. Jestem pod wrażeniem jego postawy - mówił Lucescu.

Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Czw 22:24, 15 Mar 2007    Temat postu:

FC Sevilla, obrońca Pucharu UEFA, awansowała do ćwierćfinału tych rozgrywek po dreszczowcu na stadionie Szachtara Donieck. Mimo że do 93. minuty drużyna z Andaluzji przegrywała 2:1, zdołała wywalczyć dogrywkę i wygrać spotkanie.
Bohaterem gości został bramkarz Andres Palop, który już w doliczonym czasie drugiej połowy spotkania strzelił gola na 2:2. Były rezerwowy golkiper Valencii przy rzucie rożnym wykonywanym przez Daniela Alvesa ustawił się w polu karnym mistrzów Ukrainy i głową strzelił gola dającego im dogrywkę. W końcówce jej pierwszej połowy bramkę na wagę awansu do ćwierćfinału strzelił Urugwajczyk Ernesto Chevanton.

Szachtar zaprzepaścił ogromną szansę. W wyjazdowym spotkaniu grał bardzo dobrze i Hiszpanie dopiero w końcówce meczu, bo bramce z rzutu karnego, uratowali remis 2:2. W drugiej połowie czwartkowego meczu "Krety" prowadziły dwa razy - 1:0 po bramce Brazylijczyk Matuzalema i 2:1 po golu jego rodaka Elano. Do siatki gospodarzy trafił Enzo Maresca. W barwach ukraińskiej drużyny od początku do końca grał reprezentant Polski Mariusz Lewandowski.

FC Sevilla -:- (-: -) Tottenham Hotspur

Błękintnym kolorem zaznaczyłem mecz który pokaże TVP2 w "Wielki Czwartek" 20-35 Tongue

Ja mocno kibicuje zespołowi Sevilli mają ciekawych piłkarzy ...

Fajny mecz się zapowiada...
Ja jestem za Sevillą bo podoba mi się ich styl, lecz Tottencham też ma szanse ( jest w takiej sytuacji jak MU przed 2 meczem z Romą Lol )

Czaplak_dp
Senior

Posty: 165

PostWysłany: Czw 16:55, 12 Kwi 2007    Temat postu:

Trzeba liczyc ta Tottenham, Angielska pilka i w Pucharze UEFA musi pokazac swa wyrzszosc nad ekipami Primiera Division, a jak Sevilla odpadnie z walki o europejski puchar wszystkie sily da na rozgrywki ligowe i licze ze pokrzyzuja plany gigantow czyli Realu i Barcy.

PostWysłany: Czw 16:13, 26 Kwi 2007    Temat postu:

Trzy hiszpańskie zespoły zagrają w półfinałach piłkarskiego Pucharu UEFA. Broniąca trofeum FC Sevilla zmierzy się z Osasuną Pampeluna, a Espanyol Barcelona spotka się z Werderem Brema. Pierwsze spotkania odbędą się w czwartek, 26 kwietnia. Rewanże tydzień później.

Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Pią 15:46, 27 Kwi 2007    Temat postu:

Wyniki pierwszych meczów 1/2 finału Pucharu UEFA:

Espanyol Barcelona - Werder Brema 3:0 (1:0)
Bramki: Moises Hurtado (20 min.), Walter Pandiani (50 min.), Ferran Corominas (88 min.).
Czerwona kartka - Tim Wiese (58 min.).
Sędziował: Tom Henning Ovrebo (Norwegia).
Widzów: 37 000.

Espanyol: Gorka Iraizoz - Mari Lacruz, Marc Torrejon, Daniel Jarque, David Garcia - Francisco Rufete (83 min. - Ferran Corominas), Moises Hurtado, Ivan de la Pena (79 min. - Jonatas), Albert Riera - Raul Tamudo, Walter Pandiani (73 min. - Ito).

Werder: Tim Wiese - Patrick Owomoyela, Petri Pasanen, Naldo, Clemens Fritz - Torsten Frings, Frank Baumann (79 min. - Jurica Vranjes), Daniel Jensen (60 min. - Andreas Reinke), Diego - Miroslav Klose (74 min. - Hugo Almeida), Aaron Hunt.

Osasuna Pampeluna - FC Sevilla 1:0 (0:0)
Bramka - Roberto Soldado (55 min.).
Sędziował: Eric Braamhaar (Holandia); od 62. minuty Pieter Vink (Holandia).
Widzów: 19 800.

Osasuna: Ricardo - Jose Izquierdo, Cesar Cruchaga, Carlos Cuellar, Enrique Corrales - Juanfran, Raul Garcia, Patxi Punal, David Lopez - Roberto Soldado (81 min. - Pierre Webo), Savo Milosevic (88 min. - Valdo).

Sevilla: David Cobeno - Daniel Alves, Javi Navarro, Julien Escude, Ivica Dragutinovic - Jesus Navas, Christian Poulsen, Jose Luis Marti (78 min. - Andreas Hinkel), Adriano Correia (83 min. - Antonio Puerta) - Luis Fabiano (61 min. - Aleksander Kerżakow), Frederic Kanoute.

Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Śro 12:08, 16 Maj 2007    Temat postu:

Hiszpański finał rozgrywek Pucharu UEFA, między obrońcą trofeum Sevilla FC i Espanyolem Barcelona, na szkockim Hampden Park w Glasgow (16 maja), przypomni Hiszpanom przeszłość, w tym lata 80.

Przewidywane składy:

Espanyol: Gorka Iraizoz; Pablo Zabaleta, Daniel Jarque, Mari Lacruz lub Marc Torrejon, David Garcia; Franciso Rufete, Ivan de la Pena, Moises Hurtado, Albert Riera lub Luis Garcia; Raul Tamudo, Walter Pandiani

Sevilla: Andres Palop; Daniel Alves, Javi Navarro lub Aitor Ocio, Ivica Dragutinović, David Castedo; Jesus Navas, Christian Poulsen, Renato, Antonio Puerta lub Adriano Correia; Luis Fabiano lub Aleksander Kerżakow, Frederic Kanoute.

PUEFA: Dyskobolia - MKT-Araz İmişli

W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Rywalem Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski będzie klub z Azerbejdżanu MKT-Araz İmişli.

Spotkania z udziałem Dyskobolii odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.

PUEFA: Bełchatów - Ameri Tbilisi

W piątek o godzinie 13:30 w Nyonie odbyło się losowanie pierwszej rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA 2007/08. Rywalem GKS-u Bełchatów będzie gruziński Ameri Tbilisi.

Spotkania z udziałem GKS-u Bełchatów odbędą się 19 lipca i 2 sierpnia. Pierwszy mecz odbędzie się w Bełchatowie.

PostWysłany: Sob 14:41, 30 Cze 2007    Temat postu:

Rywale nie są mocni, ale też nie przypadkowo znaleźli się w rozgrywkach tej rangi. Wisła w ubiegłym roku miała gorszych przeciwników, a przeszła do fazy grupowej, tylko, że potem z niej odpadła. Może tym dwóm drużynom się się uda. W każdym razie liczę na GKS i Groclin.