PostWysłany: Śro 22:14, 31 Sty 2007    Temat postu: Man UTD - Watford

Miko

Posty: 2181

Skąd: WLKP

PostWysłany: Śro 22:15, 31 Sty 2007    Temat postu:

oglądałem 1 połowę ale transmisja się zacinała i trochę do d*** było ale ważne że prowadzimy !

Akon
Chłopiec do podawania piłek

Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pią 20:48, 02 Lut 2007    Temat postu:

Zgodnie z oczekiwaniami, Manchester United nie dał najmniejszych szans ostatniemu w tabeli Watford, wygrywając u siebie 4:0.Nasze "Czerwone Diabły" potwierdziły mistrzowskie aspiracje i po pewnym zwycięstwie nadal mają sześć punktów przewagi nad Chelsea.Od początku spotkania gospodarze mieli niemal miażdżącą przewagę.Tomasz Kuszczak,który zastąpił w bramce United Edwina van der Sara pierwszy raz musiał interweniować dopiero w 12. minucie po dośrodkowaniu Tommy'ego Smitha.Nasze diabły wyszły na prowadzenie w 20. minucie. W polu karnym Jay Demerit sfaulował Ole Gunnara Solskjaera,a Cristiano Ronaldo zamienił jedenastkę na bramkę.Czerwone Diabły nadal atakowały,ale bez zarzutu spisywał się Richard Lee, który m.in. obronił płaski strzał Gary'ego Neville'a. W 38. minucie szczęście dopisało za to Kuszczakowi. Po uderzeniu Chrisa Powella nogę dołożył Kieran Richardson i piłka odbiła się od poprzeczki.Chwilę później było groźnie pod bramką Watford,lecz po rzucie rożnym wykonanym przez Michaela Carricka Nemanja Vidic główkował tuż nad poprzeczką.W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i przewaga gospodarzy nadal była zdecydowana.W 53.minucie bramkarz Watford po raz kolejny musiał pokazać na go stać broniąc uderzenie Wayne'a Rooney'a.Chwilę później strzelał Carrick, ale i tym razem Lee był na posterunku.Golkiper Szerszeni skapitulował dopiero w 61.minucie.Wtedy po dośrodkowaniu Richardson pokonał go jego obrońca Lloyd Doyley,głową kierując piłkę do własnej bramki.10 minut później było już 4:0 dla United.W 70. minucie wprowadzony ledwie cztery minuty wcześniej Henrik Larsson wykorzystał idealne podanie Rooney'a i zdobył trzeciego gola dla Czerwonych Diabłów.Chwilę później Rooney po podaniu Ronaldo przelobował Lee i było już po meczu.W 77.minucie Szerszenie zdołały oddać pierwszy i jedyny celny strzał na bramkę rywali.Po uderzeniu Hameura Bouazzy pewnie interweniował jednak Kuszczak.W 86. minucie bliski podwyższenia wyniku był Ronaldo,lecz trafił w słupek i więcej bramek już nie padło.