Posty: 1846

Pomógł: 3 razy
Ostrzeżeń: 0/4
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Sob 20:17, 13 Sty 2007    Temat postu: Manchester United-Aston Villa

Dzisiaj o godz.16:00 po raz trzeci w przeciągu 22 dni spotkało się ManU z Aston Villą.Od pierwszych minut nasi świetnie sobie radzili.I już w 10.minucie Park Ji-Sung wykorzystał błąd rywala i strzelił gola.Nie minęły 3 minuty a bramkę dołożył Michael Carrick.Po wielu nieudanych meczach "Diabelski Kogut" pokazał co potrafi.W 34.minucie pięknie z główki strzelił Cristiano Ronaldo.Na początku drugiej połowy,w 47. minucie rajd przeprowadził rajd i Agbonlahor wykorzystał błąd naszego stopera N.Vidica.
Wygrana 3:1.Wyraźna przewaga Red Devils.

Manchester United 3:1 Aston Villa
( Park Ji-Sung 10', Michael Carrick 13', Cristiano Ronaldo 34' - Gabriel Agbonlahor 52')

Żółte kartki: Wayne Rooney 75' - Gareth Barry 24'.

Man Utd: Van der Sar - Neville, Ferdinand, Vidic, Evra - Ronaldo, Carrick (Solskjaer 79'), Scholes, Park(65' Saha) - Rooney, Larsson (O'Shea79').

Aston Villa: Sorensen - Mellberg, Ridgewell, Cahill, Bouma (47' Samuel) - Hughes (47' Davis), McCann, Osbourne, Barry - Agbonlahor, Baros.

PostWysłany: Nie 22:01, 14 Sty 2007    Temat postu:

No przyznam myslalem ze Villa pokaze cos w tym meczu, a tu jednak znow nic, no coz znow wygral lepszy, znow zagralimy dobre spotkanie.
Villa nie pokonala nas w rzadym spotkaniu...

Cieszy swietna postawa Parka, nie wiem skad sa osoby ktore nisko oceniaja jego mosliwosci, piekna 1 bramka, asyta przy bramce Carricka i co najwazniejsze podobnie jak w meczu ze sporsami znow walka o pilke, dzieki jej odebraj ja zawodnikow Villi podanie, pozniej asyta gol...
PArk jest swietny...

Cieszy bramka Carricka...
Szkoda ze stracilismy gola....

W tym sezonie przeszlismy metamorfoze, wygrywamy z kadym , co do niedawna bylo problemem z nawet slabszymy zespolami, teraz czekamy na ARSENAL i kolejne 3 ptk w Londynie....

SiwCyk

Posty: 40

PostWysłany: Pon 6:45, 15 Sty 2007    Temat postu:

Brawo! Park dla mnie graczem meczu za to ze mial udzial przy wszystkich bramkach, jak zwykle znakomity Scholes, Ronaldo tez dobrze, Carrick wreszcie strzelil gola, Heinze chyba dluzej sobie nie pogra - Evra jest chyba w zyciowej formie, oby za tydzien odnalazl sie Rooney (dzisiaj ta poprzeczka - bylo blisko)

MikeMUFC
Trampkarz

Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pon 18:10, 15 Sty 2007    Temat postu:

Dobry mecz w naszym wykonaniu:] Szczególnie do czasu gdy strzeliliśmy 3 bramkę. Wydaje mi się, że spuścili z tonu po tych 3 bramkach i skończyło się utratą 1 bramki, takie sytuacje nie powinny się pojawiać z silniejszymi rywalami ponieważ taką przewagę można szybko roztrwonić. Cieszy 1 bramka Carricka i powracający do formy Park.

PostWysłany: Nie 11:34, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Temat zamknięty i znajdzie się w Śmietniku. Zapraszam do rozmowy o kolejnych meczach.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Manchester United Strona Główna -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)