PostWysłany: Pią 22:11, 27 Lip 2007    Temat postu:

Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 1846

Skąd: Świdnica

PostWysłany: Czw 13:40, 02 Sie 2007    Temat postu:

W kolejnym spotkaniu w ramach przygotowań do nachodzącego sezonu, Manchester United przegrał z zespołem Interu Mediolan, 2:3. Sir Alex Ferguson z pewnością miał wiele pretensji do gry linii obronnej, która popełniła kosztowne błędy.

United: Van der Sar; Brown, Ferdinand, Vidic, Evra; Eagles, Carrick, O'Shea; Ronaldo, Rooney, Giggs.
Na ławce: Martin, Fletcher, Bardsley, Silvestre, Kuszczak.

Internazionale Milan: J Cesar (Toldo, 76); Maxwell (Fatic, 90), Materazzi (Cesar, 46), Samuel, Chivu; Dacourt (Filicor, 76), Solari (Defenclous), Figo (Jiminez), Stankovic; Ibrahimovic (Adriano, 46), Suazo (Cruz, 60).

Peterborough 1:3 Manchester United!

Manchester United pokonał 1:3 zespół Peterborough (League Two) prowadzony przez Darrena Fergusona – syna menadżera ekipy Red Devils, Sir Alexa.

W tym spotkaniu zadebiutował pozyskany z Bayernu Monachium za 18 mln Ł Owen Hargreaves. Był to pierwszy mecz Anglika po wyleczeniu urazu kostki. Mimo, iż pomocnik rodem z Kanady wystąpił dziś przy London Road to z pewnością nie zobaczymy go w jutrzejszym starciu z Chelsea.

Nowy nabytek Fergusona może liczyć jeszcze na występ przed rozpoczęciem sezonu, kiedy to United przystąpi do walki o obronę tytułu. W przyszłym tygodniu Diabły zagrają z Glentoran i Dunfermline i boss z pewnością postanowi skorzystać z usług Hargreavesa.

Owen, który był dziś jedynym z pośród piłkarzy Manchesteru doświadczonym i niemłodym zawodnikiem zaliczył drugie 45 minut prezentując swoje umiejętności w środku pola. W przerwie zmienił on strzelca bramki z wczorajszej potyczki z Doncaster, Darrona Gibsona.

Przybysze z Old Trafford objęli prowadzenie w 23 minucie spotkanie. Wtedy to lewy obrońca Adam Eckersley oddał potężny strzał i nie pozostawił żadnych złudzeń bramkarzowi gospodarzy, Shawnie Jalalu.

Zespół Peterborouhg miewał momenty dobrej gry, lecz nie potrafił okazji zamienić na bramki. Jamie Day dośrodkował piłkę w pole karne i Chris Whelpdale zmusił Toma Heatona do maksymalnego wysiłku, jednak golkiper Mistrzów Anglii był dobrze dysponowany.

Manchester mógł tuz przed przerwą podwyższyć prowadzenie, ale strzał głową Ryana Shawcrossa trafił w poprzeczkę.

Sprawdziło się stare piłkarskie powiedzenie, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy na tablicy widniał wynik 1:1. Wszystko to za sprawą Rene Howe’a, który zdobył wyrównującego gola.

Jednak zapędy gospodarzy zostały ostudzone. W 72 minucie na 1:2 podwyższył Richie Jones, a 10 minut później wszelkie wątpliwości rozwiał Dong Fangzhuo. Tak o to ojciec zatriumfował nad synem po raz kolejny.

Skład: Heaton, Simpson, A. Eckersley, Shawcross (Bardsley, 46), J. Evans (S. Evans, 79), Pique (Lea, 46), R. Jones, Gibson (Hargreaves, 46), Campbell, Dong, Martin.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Manchester United Strona Główna -> United Cafe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)